top of page

8 grudnia 2019 roku w Warszawie odbędzie się spotkanie członków Porozumienia Chirurgów

Zaktualizowano: 29 lis 2019

Lekarze chirurdzy - inicjatorzy Porozumienia Chirurgów spotkają się po raz kolejny w Warszawie, aby omówić ważne sprawy organizacyjne stowarzyszenia.


Podczas spotkania zostaną omówione przygotowania do zaplanowanego na dzień 11 stycznia 2020 roku zjazdu założycielskiego Porozumienia Chirurgów.

Ważnym punktem spotkania przygotowawczego będzie też ustalenie etapów strategii zmierzającej do osiągnięcia celów ustalonych przez Porozumienie Chirurgów. Zaproszenia na styczniowe spotkanie Porozumienia Chirurgów zostały skierowane między innymi do konsultanta krajowego w dziedzinie chirurgii ogólnej Prof. dr hab. Grzegorza Wallnera i Prof. dr hab. Andrzeja Matyi.

Liczymy na wsparcie koleżanek i kolegów chirurgów ze wszystkich ośrodków w kraju poprzez zapisy do OZZL i działania terenowe. Przypominamy, że zapisy do stowarzyszenia Porozumienie Chirurgów są możliwe dla wszystkich chętnych lekarzy będących członkami OZZL - zarówno specjalistów, jak i będących w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej.

Zapraszamy!

74 wyświetlenia0 komentarzy
bottom of page