top of page

Akademia Incision - e-learning dla chirurgów

Zaktualizowano: 28 kwi 2020Incision uruchomił bezpłatny dostęp do Incision Academy dla szerokiej rzeszy użytkowników, który pozwoli na kontynuowanie nauki, szkolenia specjalizacyjnego i podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji w szybkim i efektywnym trybie e-learningu.

Na szczególne polecenie w obecnej sytuacji zasługuje program „Medical Skill Refreshment Course”, który pozwoli na szybkie odświeżenie wiedzy i umiejętności w zakresie podstawowych procedur medycznych. Wspomniany program online zawiera pełny i zwięzły opis procedur wymaganych podczas opieki nad pacjentem wraz z filmami instruktażowymi i opisanym krok po kroku algorytmem postępowania, jakich jak:

  • Węzły i szycie ran

  • Pobieranie krwi

  • Kaniulacje dożylne

  • Iniekcje

  • Intubacja

  • Cewnikowanie

Aby uzyskać bezpłatny 4-tygodniowy dostęp należy kliknąć w link https://academy.incision.care/login/signup-form/code?action=COVID19 i dokończyć proces rejestracji.

Zachęcamy do szerokiego udostępniania i dzielenia się informacją o bezpłatnym dostępie do Incision Academy, bo w taki sposób chcemy wspierać środowisko medycznie na całym świecie w ich codziennej pracy i nauce.

Ponadto Incision kontynuuje serię webinarów adresowanych do studentów medycyny, lekarzy rezydentów i specjalistów na całym globie.

W pierwszym z nich udział wzięło blisko 800 uczestników z 53 krajów.

Kolejny z nich, poświęconym zarządzaniu kryzysowemu w obszarze Ginekologii i Położnictwa zaplanowany jest na przyszłą środętj. 29 kwietnia br. godz. 11.00 i potrwa 60 min.

W celu rejestracji proszę użyć hypelinku https://zoom.us/webinar/register/WN_h7rQA9CKSdKhtp_jhMNA6A do stosownego formularza.

Więcej na stronie:

https://www.incision.care/introduction-tour/

232 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page