top of page

INFOLINIA #ADWOKACIDLAMEDYKÓW JUŻ DZIAŁA!

Zaktualizowano: 23 kwi 2020


Jest nam bardzo miło poinformować, iż we współpracy Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, w związku z trwającą epidemią COVID-19 została uruchomiona infolinia (22 290-20-50) oraz mailowa pomoc prawna pod adresem: adwokacidlamedykow@ora-warszawa.com.pl dla przedstawicieli zawodów medycznych (lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych oraz diagnostów laboratoryjnych).

Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Pomoc mailowa będzie w miarę możliwości obsługiwana na bieżąco.

Powodem inicjatywy są zgłaszane przez medyków liczne wątpliwości, dotyczące ich uprawnień i obowiązków w związku z trwającą epidemią. Serdecznie zachęcamy kolejnych adwokatów i aplikantów adwokackich, którzy chcieliby okazać pomoc. Zgłoszenia należy kierować się na adres: m.bodnari@ora-warszawa.com.pl. Bardzo dziękujemy wszystkim adwokatom, aplikantom adwokackim i prawnikom specjalizującym się w prawie medycznym za tak ogromne zaangażowanie.

Źródło: https://www.ora-warszawa.com.pl/aktualnosci/wiadomosci/infolinia-dla-adwokacidlamedykow-juz-dziala/?fbclid=IwAR1qy3EN-vcBzn3ECxH3Ca_2Gfd2VrMslpMO0PS7DAyUBAJnAmzPt9TMBdk

954 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page